| LoveMetin2 a întrebat:

Dece nu pot deschide linckuri pe mess? imi dA o eroare dau fundita?

Răspuns Câştigător
| rolly3342 a răspuns:

Stiu eu si iti zic daca imi dai funda.schimba browserul.baga mozilla sau google chrome si il setezi ca navigator implicit(default browser)

4 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Messenger - Preferences - In tabul General bifa la Automaticalli sign me in... incearca si cu bifa si fara bifa. E posibil de acolo sa fie.

Răspuns utilizator avertizat
| rolly3342 a răspuns:

H3h3

| Yusuke16 a răspuns:

Iti apare o eroare cu,, connection problem sau failed?''.Ori ai probleme cu netul ori acel site este inchis sa nu existe riscuri sa pateasca ceva pc tau...De aceea nu le poti deschide...