| eduard1029 a întrebat:

Dece toate hainele din club penguin sunt doar pentru membri?

Răspuns Câştigător
| KikuriShibata_9919 a răspuns:

Pentru ca asa e. poti sa iti iei haine numai de anumite ocazii[de ex: De Pasti, de Craciun etc.] Insa poti sa colectezi pinurii [in fiecare saptamana apare unul nou].Si mai este o smecherie, o bratsara, o gasesti intr-o carte din biblioteca, nu imi amintesc care. Ceva cu un capitan...rasfoieste cartiile cu pirati si o sa o gasesti la ultima pagina.

1 răspuns:
| KikuriShibata_9919 a răspuns:

Gata, am gasit cartea happy Rockhopper and The Stowaway, la sfarsitul asteia se afla bratara, iar in The Journal of Captain Rockhopper gasesti o cheie, cu ea poti intra intr-o camera din barca piratilor alora...cand vine la The Beach.happy
Si multumesc pentru fundita! ^^