| SuNaM a întrebat:

Deci, acum 4 zile mi-am facut un tatuaj si am respectat toate instructiunile de curatat si uns cu Bepanthen unguent si gen azi, a inceput sa se decojeasca la propriu, e un fel de piele cu tus pe ea care se decojeste si lasa o culoare stearsa sub tatuaj, el fiind negru cand se decojeste devine gri...e normal sau trebuie refacut?

1 răspuns:
| Sucki a răspuns:

Asa se întâmpla uneori, depinde calitatea lui, trebuie sa l Bati din nou