| RyGoLeTa a întrebat:

Deci am email am si mess dar nu mai ma lasa sa citesc mailurile deloc si zice ca e o noua versiune de email si nu ma lasa so instalez pentru ca versiunea mea de broswer e veche. AJUTORRRR nu stiu ce sa fac cei aia broswer? cum pot descarca alta versiune de broswer si de mail. Funda+vot inteligent.

Răspuns Câştigător
| VladS_6146 a răspuns:

Descarca google chrome si dupa iti va merge
http://www.google.com/......index.html
aici ai link de download :)

2 răspunsuri:
| RyGoLeTa explică:

Va multumesc mult!kiss

| Cineva5 a răspuns:

Iti poti instala google chrome apoi poti instala si noua versiune a email-ului. Sunt sigura ca merge pentru ca si eu am la fel. Sper ca te-am ajutat.