| SkiZzo_7908 a întrebat:

Deci...am un video de pe YouTube de 720p.Si vreau sa-l fac de 1080p.Stiti vreun program care face asta?straight face

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce vrei tu este ca si cum ai vrea ca dintr-o poza din aia veche, veche cu strabunica ta, alb-negru rupta si vai mortii ei, sa faci una de 1920x1080 px, adica ceva absolut imposibil. Din ceva de calitate poti face ceva prost si urat si vechi si cum vrei tu, dar invers nu prea.Asa ca, nu mai astepta acel program minune laughing. ca degeaba il astepti.
Dreacu voi credeti ca exista un program pentru orice, chiar daca daca acesta nu are legatura cu pc-ul.