| TicTacUser a întrebat:

Deci cand ascunzi niste fisiere.(click dreapta pe ele.proprietati si hidden)... ele dispar.si cum le fac sa apara...sau unde? fundoi

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti asa: Start/Control Panel/Folder Options/View, bifezi Show hidden files and folders si dai OK. Numai bine!

2 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Tools, folder options, view, show hiden files and folders.

| overdrive a răspuns:

Ca sa le poti vedea din nou trebuie sa intri in My Computer -> Tools -> Folder Options -> View -> Si cauti in lista aia Show hidden files and folders il selectezi si dai Ok. Dupa o sa vezi toate fisierele ascunse pana selectezi la loc optiunea Do not show hidden files and folders... Papa :*