| leuzzz a întrebat:

Deci este o fata la toaate prietene ei ii spune ca-i place de mine si cand o sun imi inchide telefonul sau prin mesaje ma injura.P.S le-a mai spus si ca ii este rusine...

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fata are dreptate, nu gura lumii.

| Rakanishuu a răspuns:

Poate ai enervat-o fără să-ţi dai seama sau poate vrea să vadă cât de mult ţii la ea. laughing

| PeFuga a răspuns:

Poate ca nu esti tocmai cel mai popular tip si ea are nevoie sa isi pastreze "imaginea", asa ca nu vrea sa iasa cu tine... Sau poate prietenele ei te mint, poate e un plan de-al lor ca sa te faca sa o suni si ea sa isi bata joc de tine sad

| AnnaaaMaria a răspuns:

Daca ii place de tine si ii este rusine, nu e un motiv sa iti vorbeasca vulgar. Poate prietenele ei te mint, poate ei chiar ii este rusine, ar trebui sa vorbesti si cu prietenele ei si cu ea fata in fata sa clarificati lucrurile. Prietenele ei sa o invite in oras, iar ea sa nu stie ca vii si tu si va rezolvati problemele

| digital7shady a răspuns:

Prietenele ei isi cam bat lupa de tine, sau chiar are probleme cu exprimarea afectiunii.

| deliqventa13 a răspuns:

Intreaba-le pe prietenele ei daca stiu cum se comporta cu tine in privat si vezi ce raspuns primesti :*

| Ap0cAl1p5a a răspuns:

Eu zic ca daca te injura si ele spun ca te place inseamna ca ea te place dar nu poate suporta idea ca te place... am mai intalnit cazuri.Eu zic sa discutati intre 4 ochi si sa lamuriti situatia. Fundita?:-D