| Marius131415 a întrebat:

Deci nu vrea sa vorbeasca absolut nicio fata cu mine, de ce oare?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Si daca ai tot nu te vor place

46 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Uită-te în oglindă!

| 1234568807 a răspuns (pentru gabicoo):

Daca ai bani, frumusetea devine egala cu 0

| MotoBlitz a răspuns:

Depinde cum arăți, cum te comporți și cum gândești. Uită-te la Thomas Shelby din Peaky Blinders și caută pe Youtube cum să arăți dichisit, cum sa nu alergi după fete, ca te vor lua in derâdere și comporta-te ca un gentelman. Fă quiz-uri despre cum să fii un gentelmen, ce înseamnă să fii dichisit (curat, spălat, barbierit, tuns, poarta ceas de mana, brățară, lantic la gat), etc
Este foarte mult de scris, aș sta până mâine, dar am descoperit că asta ține de tine, de personalitatea ta si orice ar fi de prisos. Succes și sper să îți faci o iubita pe placul tau!

| Lukasssz a răspuns:

Bro,ce iti trebuie femei? Fi si tu ca Giga Chad.

| 1234568807 a răspuns (pentru Lukasssz):

Omu poate nu vrea sa ramana singur toata viata

| RAY a răspuns:

Iți dau eu argumente
-arați ca mine, am 33, arat de 20 -cu barba rezolv asta
-ești mic de înălțime si ai vocea subțire, iți pierde aia orice atracție, încerc sa vb gros ca in Deutsche
-nu arați bine la fizic -fa sala omule, interesează-te
iar ca sa te minți spui ca nu te plac ca nu ai banii, banii nu cumpăra respectul, caracterul, inteligenta nici frumusețea dar te poți dezvolta mai ușor de acord, vezi tu banii ii investești in tine pentru ca fizicul contează enorm de mult, indiferent de sex, lăsați barba, întreabă un frizer, daca vrei găsești, nu e obligatoriu sa fii înalt ca degeaba ești daca ești urat la fata, deci nu te gândi la asta si vezi de sfaturi

SI DA, DA MESAJ FETELOR URATE, majoritatea vreți fotomodele, dar cu astea urate nu ați vorbi, nu fiți ipocriți

| mgtow a răspuns:

Abordeazale in public

| Violleta2022 a răspuns:

In ce esti expert profesional, ca sa putem sa-ti dam idei de servicii?

| Violleta2022 a răspuns:

Ce profesie ai?
Cum iti castigi existenta, ca sa atragi o fata... cu doar cu frumusetea exterioara ci si cu seriozitatea unui job permanent.

| darrio2007 a răspuns:

Poate ca tu nu stii sa vorbesti cu ele.

| Marius131415 explică (pentru RAY):

Daca e urata as vorbi cu ea, dar macar sa fie empatica, mie asta imi place la o fata, sa fie empatica.

| Marius131415 explică (pentru Lukasssz):

Sa ma joc cu ele.

| 1234568807 a răspuns (pentru RAY):

Sa o crezi tu, nu cred ca ar avea femeile astea aceeasi gandire daca ala ar avea o masina scumpa ca un apartament si isi permite ce vrea, o sa renunte ea la toate astea fiindca nu ii place aspectu fizic, haha ce gluma laughing

| 1234568807 a răspuns (pentru RAY):

Pe femei in general le intereseaza sa se combine cu cineva cu care se le fie bine, ca si daca alege unu frumos si ala e rupt in fund de foame, crezi ca mai sta cu el?

| RAY a răspuns (pentru Marius131415):

Vei găsi Mann, vezi de sentimente.ro și dacă e săracă, de la sat, și sa o prețuiești cu adevărat

| RAY a răspuns (pentru 1234568807):

Orice mașina ai nu îți creste atractivitatea fizica, inteligenta, caracterul, socializarea, va sta dar va sta din scarba

| RAY a răspuns (pentru 1234568807):

Omule în orice loc de pe pământ sunt cupluri,oriunde, dacă el e sărac și înfometat va emite atracție fizica și da va găsi, cunosc eu cazuri reale, tip frumos care e sărăcie, dar are parte, fetele simt scarba, repulsie sau plăcere

| RAY a răspuns (pentru 1234568807):

Îți repet fata va sta din scarba cu tine, de asta ele închid ochii și nici nu se excita fata, plus o fata cu creier nu va fi dependenta economic fata de un bărbat, a fii dependenta de un bărbat este cancerul feminismului, femeile muncesc și se descurca singure, tu vezi băieți bogați? Eu nu vad, ca nu am văzut unu frumos și virgin

| Marius131415 explică (pentru RAY):

Daca arati bine, aia-i totul si sa ai incredere in tine, aia conteaza nu banii!

| 1234568807 a răspuns (pentru RAY):

Pai tu cum iti dai seama cum e cineva virgin? Nu te mai lua dupa toti cocalarii aia care se lauda ca ei fac sex de cate ori vor si cu cine vor, ca multi mai si improvizeaza, pentru fiecare e cineva, indiferent de aspectu fizic

| Marius131415 explică (pentru RAY):

Man,dar am o teama, vorbesti cu fete de pe sentimente, dar daca alea au barbati, ca poate imi ua bataie...tu ce zici?

| RAY a răspuns (pentru Marius131415):

Deja treci pe paranoia omule

| RAY a răspuns (pentru 1234568807):

Dupa comportament si aspect

| RAY a răspuns (pentru Marius131415):

Tot ce faci omule pentru tine, nu faci pentru nimeni, cumperi o mașina care sa te ajute pe tine, acum pe bune eu ce as câștiga sau tu daca am merge cu un BMW care nu e al nostru, daca am sta într o vila pe post de sclav

| RAY a răspuns (pentru Marius131415):

Daca arati bine, aia-i totul si sa ai incredere in tine, aia conteaza nu banii!

Nu exista totul, exista o evoluție progresiva ca nu contează doar fizicul când vrei ceva serios, așa ca vezi de sala, dezvoltarea minți tale, cariera, ocupați mereu timpul dar nu cu TPU, azi e duminica avem liber dar așa, nu iți pierde timpul nefăcând nimic, azi ce faci toată ziua?

Cere sfaturi, nu te plânge pe TPU, niciodată nu te plânge in fata nimănui, cere sfaturi de la oameni gen frizeri, Mann cum sa fiu mai atractiv, ala știe, ăștia investesc mult in fizic, frizeri arata bine

| Marius131415 explică (pentru RAY):

Nu stiu sunt intr-un haos de nedescris, chiar daca as avea bani ce sa fac cu ei? as sta toata ziua la pacanele ca sa imi distraga atentia de la problemele vietii.

| RAY a răspuns (pentru Marius131415):

Ce probleme mari ai omule

| Marius131415 explică (pentru RAY):

Man,eu lucrez la mine, la controlul meu la stima mea de sine dar chestiile astea dureaza...fac foarte multe ca sa ma schimb, dar sunt antisocial, cred ca e din cauza ca am si avut anturaje proaste si a trebuit sa fiu mai tacut si impulsiv cand e cazul.

| 1234568807 a răspuns (pentru RAY):

Comportamentul si aspectul nu arata daca cineva e virgin, sunt atatia care sunt urati dar ei au iubite frumoase, aia cum au?

| Marius131415 explică (pentru RAY):

Anxietate puternica de 2 ani de zile.