| Illuminati2016 a întrebat:

Deci pana la urma cine a castigat la vot? Sau inca se mai numara?

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

PNL a castigat, deja are 3% peste PSD, si s-au numarat 99.30% din voturi, deci PSD nu mai are nicio sansa, PNL a castigat.

| Celcestietot a răspuns:

Inca se numara, si PNL-ul este pe primul loc.

| Illuminati2016 explică (pentru Celcestietot):

Dar cu cei din diaspora cum se calculeaza ca am vazut ca USR are mai mult

| Celcestietot a răspuns (pentru Illuminati2016):

Banuiesc ca tot la fel, se aduna toate la un loc.

| Plato a răspuns:

A câștigat România!
Poporul s-a trezit si a dat de pământ cu infractorii ciumei rosii.
Puie MSD.

| laeimbrea a răspuns:

Partidul PNL este pe primul loc dar cam toți au de castigat, si PNL, PSD si USR pot sa trimita oameni in parlamentul european, doar ca PNL a iesit majoritar.