| Antonimu a întrebat:

Deci sa o luam asa, nu-mi merge butonul "a" de la tastatura si ma gandeam daca pot modifica "a"-ul... adica spre exemplu sa apas pe "1" si sa scrie de fapt "a"?!

Răspuns Câştigător
| anda1313 a răspuns:

In word, la insert, alegi simbol si jos ai optiunea shortcut key. Nu stiu cum se anuleaza, daca te vei razgandi.

8 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Se poate acest lucru dar nu stiu cum exat un prieten a modifica comenzile butoanelor se poate nu te lasa batut

| Suzy a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa-ti cumperi o tastatura noua :-D. Nu e scumpa. tongue

| powergirl a răspuns:

Eu mi am luat o tastatura cu 30 lei nu e scumpa ar fi mai bine asa

| karakushiu a răspuns:

Scote butonu afara..."a"

| Antonimu explică:

Am zis asa, cum pot modifica ca atunci cand apas pe "1" sa imi apara "a"?!

| Antonimu explică:

Tastatura este noua, o am de o luna, mi-a adus-o unchiu cadou in tipla. Poate ma ajutati si pe mine maine... noapte buna... la multi ani!

| Antonimu explică:

Am gasit, Quickey... e solutia...

Răspuns utilizator avertizat