| Mariusik98 a întrebat:

Deci va rog frumos din toata inima mea ma chinui de vri 2 luni nu imi merge messengerul intru pe ebaddy cand vreau sa intru pe el imi intra pe id tot dar peste 2-3 secunde imi iese dupa mess si imi da eroare si nu imi apare nimic face doar sunetul de la eroare plzz un raspuns :*

5 răspunsuri:
| Ciufu a răspuns:

Reinsaleaza-l!

| Mariusik98 explică (pentru Ciufu):

Am reinstalat ma si pe 8 9 10 11 si tot degeaba straight face tot asa face

| DjFlood a răspuns:

Te sfatui sa iei asta Yahoo messenger for vista sa vezi ca iti merge garantat.si apropo vezi ca ai errori in windows de iti face asa

| Mariusik98 explică:

L-AM REINstalat de vreo 3-4 ori si pe 8 9 10 11 toate si nimic straight face

| Mariusik98 explică:

Lam reinstalat pe ma toate si pe 8 9 10 11 si degeaba tot asa