| Georgii a întrebat:

Decii am descarcat imaginile dp telefon! Sii se vad mici! Adica nu foarte mici, dar inainte se vedeau mai mari? Mentionez ca am sony ericsson w 350 i! Fundaa! Multumesc anticipat:*.

Răspuns Câştigător
| Pink_3607 a răspuns:

Cand faci pozele, umbla la setarile din telefon si da rezolutia mai mare sa faci poze :p

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Probabil e setata alta rezolutie la camera foto a telefonului!

| eugenl a răspuns:

Si ar mai fi ceva: poate sa fie un telefon care va scadea rezolutia automat la poze cand nu mai are prea multa memorie, ca sa poata sa stocheze cat mai multe. Asa a fost primul meu tel.

| Dydy2306 a răspuns:

Trebuie sa setezi ceva la telefon.happy