| Shatzie a întrebat:

Desi am confirmat, asa cum mi s-a cerut, adresa de mail, nu pot sa raspund la mesaje. Ce se intampla? Trebuie confirmata de mai multe ori?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mi se pare ca, atunci cand te-ai inregistrat pe TPU, nu ai confirmat inregistrarea. Vezi ca dupa ce ti-ai facut cont pe TPU ai primit, in contul tau de email, un mesaj de la TPU in care iti solicita sa confirmi inregistrarea, dand clic in locul indicat in mesaj. Daca nu ai confirmat asa, atunci nu poti trimite mesaje. Poti face confirmarea si acum, deschizand mesajul de la TPU din ziua inregistrarii si dand confirmarea, apoi nu o sa mai ai probleme. Succes si numai bine.

| membrugirl2010 a răspuns:

Imi place poza taaahappy.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intimplat acelasi lucru, am confirmat de mai multe ori si a mers

Întrebări recente