| AnDrEeA8039 a întrebat:

Despre ce este vorba mai exact in jocul madagascar? Dau fundoaiebig grin

3 răspunsuri:
| bogdang a răspuns:

Trebuie sa faci misiuni cu fiecare personaj din film si sa ajungi de la un nivel la altul.

| noktambul a răspuns:

Este vorba mai exact despre madagascaroaie!

| ALEXme_4367 a răspuns:

Madagascar este o comedie de animaţie care sigur te va face să râzi cum nu ai mai făcut-o de mult. Pe scurt, filmul prezintă povestea lu Alex, Marty, Melman şi Gloria (un leu, o zebră, o girafă şi un hipopotam) patru animale de la zoo care pornesc în căutarea libertăţii. Destinul îi duce în situaţii extrem de comice din care cei patru vor învăţa că prietenia este mai presus decât multe altele. O prezenţă extrem de comică în acest film sunt pinguinii, adevăraţi sociopaţi care nu se dau înlături de la nimic.