| zatarradontes a întrebat:

Din 25 -4 -2013 am facut parteneriat cu youtube. Am aproape doate video cu $ verde, cont addsens stare buna tot. Detalii tot tot tot. Contul este eligibil pentru generare de bani.tot este ok. Dar nu apar reclame si nu-mi arata nici un venit. Imi spune sa revin in prima saptamana din mai(mai exact 7 mai). A mai patit cineva asa?

1 răspuns:
| problemelamate a răspuns:

Am patit-o eu mai de mult (nu mai fac am video-uri) Trebuie sa-ti faci cont de paypal ca sa-ti vina bani pentru ca you tube nu stie sa trimita bani deci nu pune reclame mie mia setat cineva contul etc. am facut ceva gen 500$ in 3-4 luni depinde de vizualizari si vezi ca numele contului sa fie pe numele tau ex:cand vine factura pentru ca o sa-ti vina o factura cu tot felul de tampenii si scrie
exbig grin-nul... va informam parca ceva de genu ca contul dum. de paypal este activat ceva de genu