| anonim_4396 a întrebat:

Din anumite motive medicale am sa urmez liceul la frecventa redusa.Este cineva la acest mod de invatamant? Care este procedura, cum se invata, ce este diferit fata de liceul normal?

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Ei bine... in ciuda problemelor medicale pe care le ai... ai fost binecuvantat cu chestia asta laughing. Deoarece te duci mult mai rar la scoala, nu stai foarte mult timp, iti preda doar esentialul cam asta stiu ca se face la fara frecventa, dar partea proasta sau buna depinde cum te adaptezi in societate este ca in mare parte colegii tai vor fi adulti pentru ca ei nu au timpul necesar sa faca cursurile normale. ( si probabil au avut probleme ca si tine in momentul in care au trebuit sa invete ) big grin.