| Vlad0123 a întrebat:

Din greseala am sters programul Word din Office 2003 si nu mai am decat powerpoint si celelelalte.Cum sa fac sa il am din nou? L-am sters si din recycle bin. Daca stiti de unde sa il downloadez spuneti-mi site-ul.

2 răspunsuri:
| babzibazatu a răspuns:

Http://download.chip.eu/ro/Microsoft-Office-2003-SP3-923618_1365868.html - Ai aici un kit de Office 2003. Din cate stiu poti sa instalezi office-ul integral din nou doar, si oricum dureaza cu vreo 2 minute in plus, deci succes! Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cred ca ai sters doar shortcut-ul de pe desktop. Intra in C:/Program files/Microsoft Ofiice/Office si cauta pe acolo iconita la word sau da un search in folder-ul Microsoft office dupa cuvantul word si o sa-ti apara.