| Lollypop a întrebat:

Din nou fratele meu a facut o prostielaughing. Cum pot scoate pe cineva pe care nu il vreau de la "Subscriptions" de pe contul meu pe youtube? Am cautat sa apara "remove" undeva, dar nu am gasit. Fundahappy

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

În partea dreată sus îţi apare numele contului. Dai click şi apoi pe subscrition. Apoi în partea stângă îţi apare lista cu care ai legăturile. Dai click pe cel mare vrei să-l ştergi, şi cauţi
Edit subscription. Acolo găseşti "Unsubscribe from..." Succes

5 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Fratele tău?
De ce minţi? Nu poţi spune adevărul?
Din păcate nu ai cum.
Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info Alegi Numele subscriptionului, " edit subscribtion ", selectezi " unsubscribe from >>

| Lollypop explică:

Nu mint.Am lasat contul deschis cand era el la calculator. El are 7 ani si de aceea nu stie sa umble.

| anotherchild a răspuns:

Nu te supara si cu ce te deranjeazaz daca ai dat` [sunt sigur ca nu a dat fratele dau] subscribe la un anumit canal? Crezi ca iti va `lua viata`? Nu te deranjeaza cu nimic!~@

| Byclick a răspuns:

Edit subscription