| stephany24 a întrebat:

Din nu stiu ce motive folderul messenger nu imi mai apare in C:/Programs/Yahoo.(probabil cei mici s-au jucat la calcbig grin) cum pot sa instalez mess-ul sa il pot deschide.am incercat insa imi da eroare.va rog sa ma ajutati
Va multumesc si LA MULTI ANI 2012!

1 răspuns:
| silviutzu97 a răspuns:

Iti recomand asa: descarca messenger 8 de pe internet si apoi descarca-ti versiunea pe care o vrei tuwinking. Cand o sa-l instalezi o sa-ti apara folderul in care vrei sa-l instaleziwinking!