| anonim_4396 a întrebat:

Din Pantelimon, cum ajung in Piata Universitatii?

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Luand metrou de a pantelimon la unirii, schimbi la unirii spre universitate

4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cu 330 sau 335 pana la iancului, apoi 311 pana la rosetti. de acolo, pe jos 50 m si esti in piata universitatii.

Shin
| Shin a răspuns:

O tii drept prin Iancului pana la Universitatii, faci stanga pana la Unirii si apoi dreapta dupa Unirii si tot inainte pana cand ajungi.
Sau pe www.salutbucuresti.ro sau www.norc.ro (are poze :) )
numai bine, Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

O tii drept prin Iancului pana la Universitatii, faci stanga pana la Unirii si apoi dreapta dupa Unirii si tot inainte pana cand ajungi.
Sau pe www.salutbucuresti.ro sau www.norc.ro (are poze :) )
numai bine, Shin.

daniela
| daniela a răspuns:

Intra pe acest site http://www.ratb.ro/index.php?page=plan_drum si fa-ti singur traseul... e mult mai bine