| Aero a întrebat:

Doar pentru fanii HP sau cei care agreeaza seria.
A aparut primul trailer la HP(7&8):

http://www.youtube.com/watch?v=_EC2tmFVNNE&hd=1

Eu cred ca este epic-operatic!
Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu trebuie sa ne luam doar dupa trailere!
Trailerul te ajuta sa-ti faci o idee insa oricum prevestesc un succes urias, fara indoiala!

| vlad423 a răspuns:

Pai dupa trailer mi se pare un final grandios, si ma bucur ca au hotarat ca filmul sa fie impartit in doua partibig grin! Ma intristeaza insa gandul ca aceste doua partii sunt ultimele (adica nu putea si J. K. Rowling sa aiba mai multa imaginatie rolling on the floor si sa faca mai multe carti ...ps: am glumit). TOTUSI sper ca aceste ultimele doua parti vor avea parte de mai multa actiune decat printul semi-pur, care nu pot spune ca nu mi-a placut, dar a avut un final cam incomplet, prea rapid!

Răspuns utilizator avertizat