| irimescumanole_2488 a întrebat:

Doresc s-a stiu si-eu cum gasesc fete infectate cu hiv penteu cateva discutii.

3 răspunsuri:
| hashe86 a răspuns:

Ai mai pus aceasta intrebare si atunci ti am raspuns la subiect, pentru ca am luat o ca una serioasa, venita din partea cuiva care parea sa aiba nevoie de ajutor. cred ca ar fi folositor sa privesti raspunsurile de acolo.
nu cred ca reeditand intrebarea iti vor raspunde mai multi, cei caror nu le este confortabil subiectul sar intrebarile.
numai bine!

| hashe86 a răspuns:

Ai mai pus aceasta intrebare si atunci ti am raspuns la subiect, pentru ca am luat o ca una serioasa, venita din partea cuiva care parea sa aiba nevoie de ajutor. cred ca ar fii folositor sa privesti raspunsurile de acolo.
nu cred ca reeditand intrebarea iti vor raspunde mai multi, cei caror nu le este confortabil subiectul sar intrebarile.
numai bine!

| BUBULINA a răspuns:

Incearca pe www.dizabillove.ro