| IdealShade a întrebat:

Doresc sa devin un fotograf profesional! Sfatuiti niste photoshopuri sau ceva programe pentru redactarea fotografiilor)

Răspuns Câştigător
| SoranaTQ a răspuns:

Link`uri nu pot sa-ti dau dar iti zic cateva programe folositoare :
- Photoshop cs4
- Photoshop Elements 9
- PhotoScape
- Picasa
- Picnik
- PiZap
Sper ca te-am ajutatwinking

2 răspunsuri:
| Sparks_4392 a răspuns:

Fotograf profesionist, editare, iti trebuie' un singur photoshop, invata desen si ia-ti un aparat calumea si aplica in natura ce'ai invatat din desen.

| Yulyan_7557 a răspuns:

Photoinstrument 4.7 foarte bun sigur o sa te ajute. daca te ajuta cu ceva da si tu fundita