| Ramona3766 a întrebat:

Draga TPU,

Doresc niste sfaturi pentru a reusi sa ma las de fumat. Ambitie... pana acum n-am avut. De rontait... nu vreau sa ma ingras. Altceva?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Ai incercat guma? Nu te ingrasi, atunci cand simti nevoia sa fumezi ia o guma...Cine stie poate asa reusesti. Si multa vointa! Hai ca se poate, daca ai intrebat aici, chiar vrei sa renunti, deci un pic de vointa este, trebuie mai multa. O seara buna si bafta! Se poate!

3 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Pai cel mai mult conteaza ambitia pe langa asta fa si tu ceva sport poti alerga spre exemplu. altceva o idee in plus cand ai chef de tigare bea o gura de apa. succes.

| simpluone a răspuns:

Incearca sa citesti cartea "In sfarsit nefumator" al lui Allen Carr. O poti gasi pe net.Sunt destul de multi care au reusit sa se lase dupa ce au citit.