| Trandafirulpasiunii a întrebat:

Duminica viitoare imi aniversez ziua de nastere dati-mi idei de ceea ce as putea face, sau spuneti-mi un film de comedie cu care sa imi amuz prietenii. Va rog idei. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| qwerty101010 a răspuns:

Poti incerca Little man sau Big mama 1 2 3 ..are mai multe parti. Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

2 răspunsuri:
| MaurSEF a răspuns:

Tu ii chemi la ziua ta ca sa va uitati la film? Ii lasi sa se simta in largul lor,unul poate vrea sa bea,altul poate vrea sa manance ceva ( in cazul asta sa pui ceva de rontait,sau daca e mai grav,sa; i dai ceva mai sanatos sa manance) altul poate vrea sa cucereasca o fata,sau o fata pe un baiat,deci lasa; i sa se simta ca la "ei acasa",muzica, atmosfera buna, normal facuta de tine, si spre final puteti sa jucati diferite jocuri, asta depinde si ce varsta ai.have fun

| Crusher112 a răspuns:

Pune filmul Scary Movie 3
E Tare filmu.