| grigor3 a întrebat:

Dupa cat timp expira un bilet la pariuri pentru meciuri? tine macar 28 de zile? sau macar 20?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Uite ce am gasit.
https://pariurix.com/......16933.html
Dar cel mai indicat, ar fi sa te interesezi la agentiea respectiva, ori poti suna.
O zi buna happy

| AFR81 a răspuns:

Depinde de agentie. La unele, biletul "expira" dupa o luna, la altele dupa doua, iar la altele perioada poate ajunge la un an.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Castigurile se pot incasa de catre client numai dupa prezentarea biletului castigator (nedeteriorat si cu datele de identificare serie/cod verificare lizibile), castig ce trebuie validat de catre organizator. Dreptul de ridicare al castigului aferent pariurilor efectuate de catre client se prescrie in termen de 30 de zile de la validarea castigurilor. Organizatorul va efectua plata oricarui castig in termen de 3 zile lucratoare de la prezentarea de catre client, in original, a biletului de pariuri castigator.