| Equilibrum a întrebat:

Dupa cate raspunsuri castigatoare devii Expert TPU?

2 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Buna, pai depinde si gradul de inteligenta al fiecarui raspuns.cu cat sunt mai folositoare si inteligente( mentionez ca nu ar trebui sa f niciodata sanctionat, sau avertizat de adminii TPU)cu atat ai posibilitati din ce in ce mai mare de a ajunge in top.winking. dar mai depinde si de nr. de intrebari. daca ai multe si putine funzi va trebui sa castigi din ce in ce mai multe.winking dar nu te gandi numai la toop gandeste-te ca ai venit aici pentru a da o mana de ajutor.si poate si tu vei fi ajutat o data de unul dintre noi.winking mult succes in continuare si sper ca teau ajutat sfaturile mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Trebuie sa fii o persoana activa pe site, sa raspunzi cat mai profesional la intrebari, sa nu intri in conflict cu ceilalti membrii (se mai gasesc pe aici, pe colo!), nu trebuie sa jignesti, sa postezi fraze total neagreate de politica site-ului, etc.
Restul vine de la sine.
Mult succes.
Pa, pa.