| Evelinmariaa a întrebat:

E adevarat ca la o fata se cunoaște imediat dupa ce a facut sex prima data? Daca da, cam ce anume?

7 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

I se schimba culoarea ochilor si a parului laughing))

Glumesc, nu are ce sa se cunoasca ...pe exterior big grin

| Freya1 a răspuns:

Imediat nu se cunoaste dar in timp da.Ti se modifica un pic corpul

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Foarte adevarat! Amanunte in privat

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii licare urechile laughing
Nu, nu se cunoaste nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,îi creste un cap.Chestia asta e o metafora, adica gen fata e mai apropiata de acel baiat,"straluceste" de fericire

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Vis-a-vis de familia ta, apropiati rude, nu are cine sa te dea de gol decat ginecologul! Dar iubitul tau isi poate da seama daca ajungeti in punctul acela. mai apropiati. Desi, unele gesturi te pot da de gol ca si fata.