| Bibbixoxo a întrebat:

E adevarat ca testele initiale le vom da in prima zi de scoala?

10 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Nu.Se dau in prima saptamana sau chiar a 2-a.

| annkaa a răspuns:

CEau:*
chiar din prima zi nu cred...insa in prima saptamana da, cam la toate materiile se dau testeI don't want to see

| ThePoet a răspuns:

Da! Pregateste-te sa mori!

| alfye22 a răspuns:

Nu in prima zi...in primele 2 saptamani...depinde si de profesor

| briquette a răspuns:

Nu chiar in prima zi, pentru ca in prima zis nu se vor face ore decat se vor da cartile si se citesc chestiile alea regulile si etcchatterbox
incepand cu a2a zi

| tenshi261 a răspuns:

In prima saptamana...si mie se pare o prostie sa fie trecute in catalog...de obicei unii profesori le trec T_T

| Mircea1997 a răspuns:

Parerea mea: majoritatea profesorilor vor da testele initiale dupa cateva saptamani de recapitulae (ATENTIE! Depinde si de profesor/profesoara). Dar eu te sfatuiesc sa nu-ti faci prea multe griji... de obicei notele testelor initiale nu se trec in catalog iar profesorii sunt obisnuiti cu note mici la astfel de testewinking

| BlkDrmm a răspuns:

Depinde de fiecare profesor. Dar de obicei se dau in a2a saptamana de scoala;-)

| cQsm1N a răspuns:

Eu nu cred ca se vor da in prima zi de scoala, poate in a doua

| Bobyxx a răspuns:

Din prima zi nu dar din dar cel mult in a doua saptamana si din a treia saptamana incepe sa pună note.