| anonim_4396 a întrebat:

e bine sa crezi in horoscop?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Eu nu cred! Nu cred in faza cu zodiile! E opinia mea!
Dar tu poti crede!

9 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

Si da si nu. La nivel de amuzament, da. Nu poti sa crezi in ceva ce este doar o presupunere. Destinul oamenilor nu se citeste...il traieste fiecare individ in parte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar sa nu devii maniac happy adica daca in horoscop ti s-a prezis ca este posibil sa ai un accident si sa ai grija cum conduci... tu sa nu iesi din casa happy
gandeste-te cate persoane sunt in zodia capricorn de ex. Nu are cum sa ni se intample tuturor acelasi lucru; sau sa fim identici ...nu?
eu nu cred in horoscopul zilnic... dar sincer le mai citesc pe cele lunare/anuale happy

| addflo a răspuns:

Cred ca intrebarea este: Vrei sa stii d-inainte ce ti se va intampla? Concentreaza-te pe trait si va fi mai bine decat ce scrie astrologul.

| Farcas a răspuns:

Eu imi citesc zilnic horoscopul, mai ales la dragoste si sanatatehappy la mine tot timpu e adevarat.acum nu stiu. e alegerea ta daca vrei sa crezi sau nu.

assiris
| assiris a răspuns:

Este tot atit de bine sa crezi in horoscop cit este sa crezi ca duminica viitoare vei cistiga la lotto iar tu sa uiti sa-ti iei bilet

| iordan7 a răspuns:

Horoscopurile din reviste e cam prost facut, cel mai bine ar fi sa te uiti la Pasul Fortunei pe B1 TV.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred in compatibilitati:d...adica eu unu sunt nascut in zodia scorpion si ma intelg bine doar cu zodiile de apa, cat despre compatibilitati in dragoste varsatori mereu m=au facut sa tin la eibig grin.