| cristina93 a întrebat:

E cam ciudat sa fac asta... dar am sa fac.
ANUNT!

Baieti, fete, useri buni! cand va apare la raspunsuri 0 si la intrebari tot 0, nu mai intrebati de ce? Este reevaluarea punctelor si de aceea va arata 0, dupa ceva timp va reveni totul la normal.

Multumesc pentru intelegere big grin
wow ma simt ca un admin big grinbig grinbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| marry a răspuns:

Bine ca ai explicat de ce apare 0... dar cu siguranta vor mai exista intrebari legate de astawinking...si e tare ultima fraza laughing

8 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Esti simpatica! Nu o sa mai apara astfel de intrebari cateva zile...
Persoanele care isi vor face cont peste o luna, nu vor citi postarea ta si se vor agita (ca multi altii) cand vor vedea ca sunt la 0 cu punctele. E frumoasa initiativa ta!

| SweetCandy a răspuns:

rolling on the floorbuna ultima fraza...rolling on the floor

| cristina93 explică:

Foarte binebatting eyelashes love struck

| cLaudYu a răspuns:

Eu am 0 cand nu-mi merge bine netu...big grin

| Sabwy a răspuns:

Si mie mi s-a intamblat dar nu mi-am facut griji. dar totusi dupa cateva minute mi-a revenit la normal. nu cred ca am de ce sa-mi fac griji. si tu la fel.:p. POp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
E bine că știi ce înseamnă! Bravo.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim admin Cristina93! laughing Te simti mai bine?

| tania13 a răspuns:

Da asa e e si mie mi sa antaplant si tot o stim...