| Tinna_Cristina_1989 a întrebat:

(EASY CAPTURE MANAGER).Hy.Pana acum capturam imagini simplu,apasam printscreen apoi copiam in paint, foarte clar.Acum m-am ales cu easy capture manager cand apas pe tasta prtsc, iar cand copiez in paint imaginea e neclara.cum sa-l sterg? nici nu l-am gasit in control pannel..sau poate nu-l folosesc eu corect

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Easy Capture Manager este intalat cu un program. Intra pe bara de start in win scrie-i denumirea si vei-i locatia si apoi o sa vezi cu ce program s-a instalat.

| Tinna_Cristina_1989 explică (pentru MeConstantine):

Acesta e si necazul, l-am cautat peste tot, nu mi-l gaseste.