| Peica_Natalia_2000 a întrebat:

Era anul 2012 am plecat in Bistrita la o Femeie care mi-a vandut mie casa
Trebuia sa ma duc cu tata sa o ajut sa faca o mini camera pentru boiler si sa puna gresie in baie, nu puteam sa o refuz.
Cand am ajuns in casa in care locuia, m-am simtit ciudat de parca ma privea cineva.
Nu am dar prea multa importanta
Casa parea a fi destul de veche.
Prima zi am stat de vorba si noaptea m-am culcat.
Aveam doar un singur pat asa ca am dormit cu tata in pat.

Trebuie sa va marturisesc ceva credeti in fantome in spirite, demoni si altele...
Cum sunt fata imi place sa fac poze si intr-o poza a aparut ceva sinistru

Va rog ajutati-ma o sa va tr poza daca pot sa vedeti!

Răspuns Câştigător
| AndrewStar a răspuns:

As dori sa observ poza. Daca vrei sa o trimiti pe mail (vlad_forman2000@yahoo.com). Dupa ce ai trimis-o sa imi dai raspuns ca sa verific poza. Poate daca o vad voi da un raspuns, deoarece am intalnit si alte cazuri MAI CIUDATE.

2 răspunsuri:
| Peica_Natalia_2000 explică:

Okei o sa tio trimit dar imi spui si mie ce cazuri ai mai intalnit ca de o vreme mi se tot intampla lucruri ciudate si as vrea mult sa aflu ce li se mai intamplat si altor persoane.Chiar ieri am venit de la scoala si o voce ciudata mia rastit gros"Pleaca din acest sat ca daca nu...o sa mori, si tu si familia ta".Si sincera sa fiu ma cam speriatsad

| Ioana_Baiu_1980 a răspuns:

Buna ziua eu sunt medium si te pot ajuta.Trimite-mi poza sa vad despre ce este vorba. Poti comunica cu mien daca vrei pe id de messenger oanadancea2001.
Astept sa vorbim amindoua si sa vedem ce se poate face si despre ce e vorba.