| Anne0510 a întrebat:

Este adevarat ca daca te epilezi pe burta cu ceara faci cancer?

8 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

1. Daca te epilezi pe burtica mai tarziu iti va creste parul de 2 ori mai mult, te epilezi iar dupa creste mai mult..etc
2. Ustura ingrozitor.e piele sensibila. Faci o iritatie de nu vei putea purta maieu/tricou pentru ca te va jena.
3. Daca tu vrei sa dai jos parul de pe burtica pentru ca e vara si vrei un costum de baie iti recomand unul intreg (nu din 2 piese) daca chiar te deranjeaza acest fapt.
4. Nu-ti recomand sa-l dai jos :*
Decizia este a ta acum.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna, nu stiu sigur.
Dar nu iti recomand.

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu

| Ajutatorool a răspuns:

Poti sa faci chiar SCancer. Este o forma severa de sida+cancer. Netratabila.

| AlinaCurca a răspuns (pentru Ajutatorool):

De unde ti-a venit raspunsul asta? laughing))

| AlinaCurca a răspuns:

Nu faci cancer, dar e o zona foare sezsibila si poti face o iritatie de toata frumusetea

| AlisaRoxana a răspuns:

Nu faci. Cum sa faci de la epilat?