| papooshyka a întrebat:

Este asa programa, de ex:downloadezi un film in alta limba:eng, italiana, rus(sau alta)...si sa poti face cu o programa sa scr jos traducere in l.romana.daca imi spune cineva cum se numeste ii

Răspuns Câştigător
| Ig0r a răspuns:

Cu ajutorul programului Subtitle Workshop. Acolo vei adauga filmul si vei putea scrie subtitrarea. DIn pacate nu-l mai am instalat si nu-ti pot da atatea detalii. Oricum, este foarte usor de folosit, incearca toate optiunile de acolo. Sunt sigur ca vei reusi. un program care sa iti traduca automat filmul nu exista. gandeste-te cate limbi si dialecte exista fara sa mai pui la socoteala expresiile... nici macar google translate nu poate face asta. oricum bafta!

1 răspuns:
| Mihai03 a răspuns:

Workshop subtitle happy