| sckorpion a întrebat:

Este nevoie de mai multe puncte pentru ca raspunsul/intrebarea ta sa fie postata pe site, fara sa fie nevoie sa fie aprobata? Pentru ca, am 4000 pct. si pana acum nu aveam aceasta " problema " daca o pot numii asa. Nu sunt gen care sa se bata pentru puncte sau fundite, de cele mai multe ori raspund anonim, dar ultimele mele raspunsuri date de pe cont au aparut mai greu.

Ma poate lamurii cineva? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Poti sa postezi aceasta intrebare in partea dreapta, sus, pentru Raluca Diaconu. Ea te va lamuri.Succes!

| sckorpion explică:

Se pare ca raspunsuriile / intrebariile apar imediat, doar ca dureaza mai mult pana le pot vedea. Ca de exemplu, cand tu mi-ai lasat raspunsul, am primit pe e-mail, dar nu l-am putut vedea pana acum. Sper sa se rezolve.

| Fazanu a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu si nu stiu de ce