| Dominicc a întrebat:

Este pe aici cineva care se pricepe la design? grafic, desene, orice tine de imagine si de din astea! editari foto sau alte din astea?

intreb pentru ca poate ne strangem vreo 3-4 persoane, ne facem un portofoliu/site ceva si colaboram pentru unu sau mai multe proiecte.

ce ati zice? este cineva interesat? fete sau baieti. sa aveti niste cunostinte in domeniul asta, nu multe dar totusi.

sa aveti peste 15 ani

ce ati zice? v'ar tenta?

7 răspunsuri:
| Dominicc explică:

Logo, modificari de imagini, web design, fotografii, tutoriale, resurse, articolo despre ps si tot ce se poate despre design

| matraguna1 a răspuns:

Proiecte precum?

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Pe mine m-ar tenta. laughing big grin Nu am cine stie ce programe de editat, dar totusi editez toate pozele pe care le am. laughing Nu sunt experta, dar totusi invatam pe parcurs.

Pup.

| wall a răspuns:

Ar fi frumos... dar am doar 14 ani.ma pricep foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna bine, ma pricep, trece-ma pe lista. laurahl@ymail.com

| BackAgainToTPU a răspuns:

Eu, dar am 11 ani. Am facut scoala de arte sectia "design" ma pricep la fotografie, la calculatoare si la umblatul cu photoshopul. Ce zici, facem afacerea?

| BackAgainToTPU a răspuns:

Dap, pot sa le fac, dar nu ma incadrez la varsta crying