| Dominicc a întrebat:

Este pe aici cineva care se pricepe la design? grafic, desene, orice tine de imagine si de din astea! editari foto sau alte din astea?

intreb pentru ca poate ne strangem vreo 3-4 persoane, ne facem un portofoliu/site ceva si colaboram pentru unu sau mai multe proiecte.

ce ati zice? este cineva interesat? fete sau baieti. sa aveti niste cunostinte in domeniul asta, nu multe dar totusi.

sa aveti peste 15 ani

ce ati zice? v'ar tenta?

1 răspuns:
| maryavichy a răspuns:

Buna mi-ar place.Id-ul meu este marya_vichy@yahoo.com,am 20 de ani.