| Addaa1998 a întrebat:

Este posibil ca in anul acesta la capacitate la romana sa pice argumentare la genul liric sau semnificatia titlului/fragmentului la punctul B de la Sub1?
happy

6 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

100%, pentru că s-a dat și la simulare happy

| Addaa1998 explică (pentru هوراس):

Ma gandesc ca nu deoarece nu s-a dat de mult apartenenta la gen si semnificatia titlului/fragmentului s-a dat in ultimii ani.

| هوراس a răspuns (pentru Addaa1998):

Nu te lua după ce a fost mai demult, tocmai de aia e bine să îl înveți, nu știi ce îți poate pica la examen așa că mai bine înveți tot ce scrie că se cere pentru examen happy

| zuzyduzy123 a răspuns:

Sigur

| kyteah21 a răspuns:

Argumentare gen nu prea cred ca o sa pice. Eventual semnificatia titlului/ fagmentului sigur

| Addaa1998 explică (pentru kyteah21):

Ma gandesc ca nu deoarece nu s-a dat de mult apartenenta la gen si semnificatia titlului/fragmentului s-a dat in ultimii ani.