| andreeabarbie a întrebat:

Este posibil sa apara in romania sezonul 2 din nini?

7 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu exista sezonul 2 sad. Exista un singur sezon si acela are 128 de episoade. Serialul s-a terminat din aprilie 2010 sad.

| compaq15 a răspuns:

Nu este posibil

| Adredemesconf a răspuns:

Salut!
Nu avem de unde sa stim.Desi nu cred ca o sa mai fie un sezon pentru ca actrita care o joaca pe Nini are un copil.
O zi frumoasa!

| Claudiiiaa a răspuns:

Si eu sunt fan nini si as vrea sa stiu daca exista un al doilea sezon, dar eu ma uit dor la disney channel si cred ca nu il vor mai da acolo

| NicKy4ev3r a răspuns:

Pai in argentina sa vorbit de un al doilea sezon dar pentru ca sau certat protagonistii cu producatorii serialului lau anulat si a ramas doar cu un sezon. cauza certei lor a fost departirea lui Guido Kazka cu Florencia Bertotti. sursa de pe net

| maria5432 a răspuns:

Normal ca da! suntem in sezonul 2 chiar acum.

| andreeabarbie explică:

Da dar am aflat ca la sfarsitul lui 2011 in argentina va incepe un nou sezon adica sezonul2