| anonim_4396 a întrebat:

Este vorba despre verisorul iubitului prietenei mele cele mai bune. Se numeste Cristi. De cateva seri tot iesim in formula asta si ne aruncam priviri lungi si zambete. Acesta a facut rost de nr meu de la iubitul prietenei mele. In aceeasi seara m-a condus acasa si ne-am sarutat. A doua zi am vorbit prin mesaje si am iesit in aceeasi formula in oras, l-am sunat sa vina inaintea mea, iar cand ne-am vazut a fost doar un pupic simplu pe buze, desi in seara anterioara au fost saruturi luuungi si imbratisari. Cand am ajuns acolo acesta m-a tinut de mana pe sub masa, m-a mangaiat pe picioare, dar inainte eu aflasem ca i-a spus iubitului prietenei mele ca ii place de mine, dar vrea sa luam lucrurile incet, sa nu le grabim, dar el ma mangaia, imi facea ochi dulci si m-a condus acasa, am stat imbratisati, ne-am giugiulit si ne-am sarutat, mai mult de jumate de ora. Iar astazi nici mesaj, nici nimic. P.S. E clar ca tine la mine, avea momente cand ma imbratisa si parea foarte grijuliu, insa inainte sa plecam de la local mi-a spus "Uite cum imi pierd eu noptile!" spunea asta pentru ca era ora 1 si mi-a zis ca el nu mai e la varsta aia la care sa le piarda si ca eu sunt la varsta aia, dar nici eu n-am obiceiul sa ies des si sa stau mult, el are 20 de ani, iar eu 16, am fost socata cand mi-a zis asta. Sunt sanse sa fie ceva? Ce sa inteleg eu de aici? Cum sa procedez?!

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Da, te vrea sa te prosteasca cum vrea el. cum ii se intampla prietenei tale asa o sa patesti si tu daca o sa fi cu el. adica daca omu e curvar, asa ramane, iar tu nu trebuie sa ii bagi in seama la avansuri mai ales la astfel de baieti curvari, mai rau o pierzi si pe, prietena ta cea mai buna, trist.
faci cum doresti laughing

| Laura927 a răspuns:

Buna happy
Daca nu esti in de-ajuns de interesantă după prima partida de sex te lasa!
Băieții ăstia de 20 nu stau cu pustoaice de 16 pe care părinții nu le lasa afara după 3 noaptea.
Trebuie sa fii cu picioarele pe pământ.
Deja ți-a spus " Uite cum imi pierd eu noptile!" asta ca sa nu fie nevoit sa te mai scoată in oraș si sa mai cheltuie cu tine!
Si vad ca a făcut o treaba buna uite de ce "P.S. E clar ca tine la mine, avea momente cand ma imbratisa si parea foarte grijuliu"!

Acum tu o sa fii ft revoltata si nu o sa m-a crezi si probabil o sa continui sa te vezi cu el, ca na e frumos si iti place, dar după aia tu o sa fii aia care o sa plângă, nu noi de pe TPU!
Asculta de la cei care au experiență deja si au trecut prin asta ( si eu ca sunt fata si știu ce vorbescwinking )
Dar cum e omul, pana nu se da singur cu capul de ele nu vede adevarul!
Bafta si ia sfatul meu ca atare!

| yoyorally a răspuns:

El vrea sex, nimic mai mult....Si daca iti spune ca te iubeste sau ca tine la tine... minte! Tu hotarasti ce o sa faci in continuare.