| simoSTAR a întrebat:

Este vreun program care sa arate la mess ca esti idle mereu chiar daca esti la pc?

8 răspunsuri:
| RoxiiSiAtat a răspuns:

Da
fake idle, hyperIM.happy

| Anonim21321 a răspuns:

Ontra pe www.invizibil.ro si da la download sau programe, nu mai stiu cum scrie. Acolo gasesti mai multe, iar printre ele este si ceea ce cauti...

Răspuns utilizator avertizat
| DiannaDi a răspuns:

Da. de exemplu programele care-ti arata ce muzica asculti au idle si poti da click sa apara idle la status chiar daca esti la pchappy hyper sau cum era unul dintre programe care stiu ca avea.succes

| catel a răspuns:

Da, intra langa ID-ul tau, dar vz ca sunt programe prin care esti depistat daca stai ascuns pe mess.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ymvista.com/yahoo/idle-fals-fake-idle-pentru-yahoo-messenger/ Eu am găsit asta sper sa meargă;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este program de spart parole