| anonim_4396 a întrebat:

Este vreun psiholog aici, pe TPU? Va rog, am nevoie sa vorbesc cu cineva specializat in acest domeniu...
Imi puteti lasa si mesaj privat cu id-ul vostru, nu ma deranjeaza happy

Răspuns Câştigător
| Angel31 a răspuns:

Depinde cat de profunda este problema ta, daca este ceva mai complicat vor fi necesare mai multe sedinte.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este profunda, de-aia am si nevoie de ajutorul unui psiholog.altfel m-as fi dus la parinti sau la prieteni sa ma ajute.

| mikilaina a răspuns:

Buna Alecsia,

Viziteaza siteul www.topexperti.ro - platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica prin chat. Vezi gasi psihologi cu diferite specializari, dar si cu o larga experienta profesionala pregatiti sa te asculta si sa iti ofere sprijin. Personal te felicit pentru ca ai grija de sufletul tau si cauti raspunsuri pentru intrebarile de natura psihologica