| greenmoon a întrebat:

Eu am scris ceva proza si poezie, iar profesoara de latina mi-a sugerat sa le scriu pe calculator, ca mai apoi sa i le duc. Ca un fel de portofoliu. Ei, ce-i de facut? Deci am scris in wordpad... trebuie sa le pun pe un stick? Daca da, ce pot face mai departe dupa aceea, caci vreau sa le imprim? big grin Mentionez ca n-am imprimanta.

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Salut. Iti scrie un scriitor. In primul rand, iti sugerez sa ramai la scrisul pe calculator, mult mai practic si de asemenea sa treci la scrisul in word (wordpad-ul e limitat din toate punctele de vedere). Poti foarte bine sa-ti pui lucrarile pe un stick (toata opera intr-un document) iar mai departe sa mergi cu stick-ul la orice xerox unde acesta va fi descarcat si imprimat pe coli. Daca ai nevoie de sugestii de orice fel legate de scris poti de asemenea sa ma cauti aici, pe mess sau pe facebook. Mult succes.

| greenmoon explică (pentru TheAce):

Am rezolvat problema. happy apreciez sprijinul

5 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Daca nu ai imprimanta, atunci pune fie un stik fie pe un cd si daca ai pe cineva cu imprimanta poti sa printezi de suportul respectiv.

| greenmoon explică (pentru michael5813):

Dar sa merg la un xerox nu merge?

| michael5813 a răspuns (pentru greenmoon):

Ma tem ca nu... e nevoie de pc + imprimanta.

| IulianDBI a răspuns:

Poti sa le pui pe stick / Cd si sa te duci la o librarie ceva si sa ii rogi sa le scoata la imprimanta