| Laura456 a întrebat:

Eu mi-am rupt mana de 3 ori si nu prea mai sunt in stare sa fac sportu. obosesc repede si incepe sa ma doara mana groaznic. raman mereu in urma la ora. O sa ne puna in curand sa ridicam banca cu mainile pentru proba de rezistenta. si imi e frica sa nu patesc IAR ceva. E vreo sansa pentru care as primi scutire pentru sport in mijlocul anului? de exemplu daca aduc radiografii etc?

3 răspunsuri:
| danyelo112 a răspuns:

Da este faci radiografie da vorbesti cu profesorul de educatie fizica deoarece nu iti va da medicul de familie scutirea. el e obligat sa iti zica ce sa faci

| oanecorleone a răspuns:

Da exista sanse. Daca cu adevarat ai ceva si chiar te doare poti merge la medicul de familie sa iti dea scutire pentru sport si o poti intreba si pe doctora despre asta si poate iti da ea un tratament sa nu te mai doara mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal daca duci dovezi normal ca profesorul\profesoara te v-a scuti!kiss