| anonim_4396 a întrebat:

Exista cu adevarat spirite?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Spiritele celor trecuți în lumea de dincolo.
Pa, pa.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu pana nu vad nu cred, deci pentru mine nu exista poate pentru altii da.

| GodBlessYou a răspuns:

Da, sunt suflete pierdute si de obicei se afla... in mintea noastra!

| GodBlessYou a răspuns:

Iolita, nu poti sa le vezi ca de aia le spune spirite big grin

| livisor27 a răspuns:

Cred ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, exista si sunt chiar foarte multe

| eko a răspuns:

Sufletele sau spiritele nu se afla in mintea noastra sunt pe langa noi. Unii oameni au darul de a le vedea, deoarece in viata lor anterioara au fost importanti iar acele spirite se afla in dimensiunea a4a care nu vor sau le e frica de judeacata.