| anonim_4396 a întrebat:

Explicati-mi si mie va rog numarul ala de magie de aseara de la romanii au talent unde dispare fata aia... Eu nu inteleg in nici un fel unde dispare aia...Ms! Dau funda happy

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Totul se rezuma la neatentia noastra si priceperea lor sau distragerea atentiei.
Fata e undeva sub postamentul respectiv unde este cutia. E o chestie putin mai complicata cu reflectia luminii si a imaginii. Ei folosesc un sistem de oglinzi iar privitorii au impresia ca dedesubt nu e nimic, cand de fapt e un spatiu suficient pentru o contorsionista.