| AvalohAlyn a întrebat:

Fac un apel, o instiintare catre adminii acestui site, catre Raluca_tpu:Nu este deloc profesionist sa lasi moderarea la mana unor useri TPU, experti etc sau sa ca intrebarea sa se refuze singura din cauza raportarii unor useri cu interese si pareri diferite despre intrebare. Mi-au fost sterse 3 intrebari pana azi care nu au aveau niciun caracter irelevant, spam sau caracter neinteligibil, erau intrebari despre religie care contineau totodata si o intrebare si nu avea niciun fel de lucru gresit in ea.Totusi mi-a fost refuzata? De ce? datorita unor oameni care considera inutila intrebarea si care au parerea ca e inutil si spam sa vorbesti despre Hristos si despre faptele ce le-a facut Hristos cerand o parere.Rog adminii, o rog pe Raluca_tpu si propun sa ne adunam cat mai multi, sa se elimine, sa dispara modalitatea prin care sunt refuzate intrebarile datorita userilor fiindca se comit multe nedreptati si multe intrebari bune sunt refuzate.Numai zic sa sunt refuzate dupa ce au multe raspunsuri foarte bune.Va confruntati cu aceste probleme? Nu e normal ceea ce se intampla. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Asa ma bucur ca exista o alta pesoana cu acceasi parere ca mine, daca vrei uita-te la ultima mea intrebare si o sa vezi ca si eu am nemultumiri, si ca pe site de la o vreme se intample lucruri care nu sunt in concordanta cu scopul TPU-uluibig grin Ei bine ar fi bine ca adminii sa ia atitudine, asta daca nu o sa fie prea tarziu, si oamenii care sunt de folos pe site vor pleca pentru simplul fapt ca nu sunt respectati!

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pai esti nebun, era o minune daca-ti ramaneau intrebarile, cu atatia atei pe acisilea.
Ma bag in petitia raportarilor, de-a fi scoase, dar ma tem ca aici nu se foloseste motto-ul: ''Prosti, dar multi'', ci: ''Multi, dar prosti''.
Fluieram, flueiram, dar pana cand?

| Flav a răspuns:

@Otonis_r.Uup.4.THIS_(imprevizibil.man.at.large) - ti se pare c-am caracterizat eu ateii? Daca erau intrebari anti Dumnezeu, se intampla la fel, crestinii-religiosi raportau. Eu incap si de credinciosi, si de necredinciosi.

| AvalohAlyn explică:

Sweety, Chiar ar fi bine sa ne adunam mai multi si sa dorim sau sa rugam eliminarea acestei proceduri de a vota intrebarile userii dupa simpla lor parerea si de a refuza expertii intrebarile.Eu sper sa se elimine asa ceva.

| AvalohAlyn explică:

Tocmai mi s-a sters iar intrebarea.Cata lipsa de respect.

| hândel a răspuns:

@Laura 64 iq, este ceva genetic transmis printre voi, majoritatea creştinilor, fără supărare să vă fie, însă faceţi exact ce face popa. Una-două, creştinii victimizaţi de ateii comunişti şi fără suflet. N-o mai da pe mieluşica, c-o să te pape lupii creştini.
Pe subiect, ar trebui numai persoanele care au dat dovadă de conştiinciozitate să aibă liber la funcţia de raportare, că mulţi ftizici cenzurează p'aci.
@Flav, sunt dezamăgit. Aşa par toţi ateii în faţa ta?!

| User a răspuns:

Aha. pai la cat is de "iubit" pe site nu cred ca mai are rost sa postez vreo intrebarelaughing. Si-asa mi-au sters unaoh go on. Ce parere am? Ar trebui schimbata chestia asta.

| dienuk a răspuns:

Asa e, refuza unele intrebari interesante si le lasa pe alea gen : cati ani ai? va place TH? sunteti EMO? va taiati? v-ati spalat ieri pe cap."? si altele. laughing
dar ce vrei, unul singur nu are cum sa schimbe majoritatea

| SweetCandy a răspuns:

Ar fi bine sa strangem semnaturilaughing poate poate se schimba cevalaughing din cate vad suntem destui care au nemultumiribig grin

| laura64 a răspuns:

Aveam initial o parere mai buna, dar incepe sa-mi para rau pentru ca vad grupul format de cativa useri in frunte cu cativa asa zisi experti care vor sa faca legea pe acest site la fel ca pe vremea comunistilor. Nu ma indoiesc ca printre acestia sa fie demni urmasi de-ai vechiului regim care in virtutea inertiei continua insistent politica de indoctrinare atee. Si-au adus prietenii, copii, elevii probabil si continua sa nege nici ei nu stiu ce. Sunt plini de sine dar discuta discutii pentru ca habar nu au de subiectul religios in sine. Daca as aduna toate raspunsurile aiurea as putea scrie un roman umoristic pe cinste.
In acest mod isi manifesta toleranta afisata doar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia care cica sunt experti TPU le sterg, dupa parerea mea faza cu expert TPU care se da pe fundite este total gresita, spun asta pentru ca am primit raspunsuri de la expert TPU varza, vraiste fara nici-o logica. Corect ar fi fost, ca in loc de fundite sa ai cat mai multe raspunsuri votate, ma refer ca atunci cand dai un raspuns mai multi useri sa-l voteze, in acest caz considerandu-se ca raspunsul este bun, util si corect. Dar ei se bucura ca au o iconita pusa intr-un chenar pe care scrie expert TPU, stiti si voi, ca un copil cand primeste o bomboana, dar pe de cealalta parte unii sunt chiar praf.