| andreig a întrebat:

Faceti un clasament cu filmele care v-au cel mai mult, dar din 2010! big grin

8 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Ochi pentru ochi si dinte pentru dinte [ Eye for an eye e genial love struck]
Zbor De Noapte [ Red Eye si asta e ff genial love struck ]
Prada fiarelor [ Prey e cu niste oameni care sunt in Safari si ghidul lor a fost mancat de lei. Restu' aflii tu singur love struck e genial love strucklove struck]
Oglinzi malefice [ Mirrors ]
The grudge
The ring
Singur acasa[ asta e belea rau laughinglaughing ]

| BloodMagickNecromance a răspuns:

@ motz, Am vazut intrebarea... mie mi-au placut si astea. Ceva impotriva?

| Cuuukii a răspuns:

How to train your dragon

The book of Eli

Prince of Persia: the sands of time

| karellen a răspuns:

Din 2010:
How to train your dragon
The book of Eli
Prince of Persia: the sands of time
Iron Man 2
Robin Hood
Shrek forever and after

| Lolittaa a răspuns:

The grudge
mirrors
the ring nu sunt aparute in 2010 nu vedeti intrebarea?

| Lolittaa a răspuns:

Da. citest-te intrebarea si cand o sa intrebe de filmele acre iti plac atunci raspunzi cand te intreba de cele dintr-un anumit an conformeaza-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placul Iron Man2 si D.C Snipers

| klevonftw a răspuns:

Mie mi-a placul Iron Man2 si D. C Snipers