| DiMoDi a întrebat:

Fir-ar să fie de treabă! angry de câte ori răspund la o întrebare, mă scoate de pe site! Şi dacă mă mut de pe o categorie pe alta, nu mai sunt logată, deşi am bifat acolo patrăţelul cu "Ţine-mă logat". Aveţi careva idee de ce?sad

5 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie.Inchide pagina, da-i un refresh si o sa-si revina.

| anonim a răspuns:

Daca afli, sa ne spui si noua. vom fi numai ochi si urechi sa te ascultam.

| bunica a răspuns:

Nu te supara ca si noi patim la fel.

| andi a răspuns:

Eu nu am bifat nimic si de cand am intrat pe acest site, nu m-a deconectat niciodata, probabil ai dat disc cleanup, si ai sters parolele care te faceau sa intrii automat

Răspuns utilizator avertizat